{{getRoomCount()}} Dhome - {{getAdultCount()}} I rritur - {{getChildCount()}} Femije
×
I rritur
Femije
Moshat e fëmijeve
×
Rent a car
{{getAdultCount()}} I rritur - {{getChildCount()}} Femije
×
I rritur
Femije
Moshat e fëmijeve

Vas Tour mendon per pushimet tuaja

Vas Tour si një ndër kompanitë e para ne tregun shqiptar te turizmit ju fton te zbuloni destinacione nga me te larmishmet Si Antalya, Sharm el Sheihk, Hurghada etj. Stafi i Vas Tour me edukim dhe eksperience perendimore shumevjecare ne fushen e turizmit, menaxhimit dhe hotelerise do ju ofrohet per t'ju bere momentet tuaja te paharueshme. Ne ju ofrojmë mundësinë te udhëtoni individualisht, me familjen ose ne grup, për një fundjave ose me shume nete te pa harruara vere. Agjentet Profesionist te Vas Tour ofrojne fleksibilitet e profesionalizëm për t’ju mundësuar kujtime sa me pozitive udhëtimi dhe eksplorimi.

Join US , love Vas 

 

Udhetim ne te gjithe Globin

Vas Tour si një nga operatorët turistike me te specializuar dhe me te vjeter ne treg ofron udhetime të ndryshme ne te gjithe Globin. Udhetimet tona qe shihni ne website në vende si Stamboll, Dubrovnik, Rome etj per individe, familje dhe grupe jane per t'ju ngacmuar sadopak imagjinaten e asaj qe ofrohet dhe perjetohet me pas. Kjo eshte bere me dashurine dhe pasionin me te madh per Turizmin, Shijen dhe Te bukuren e ketyre vendeve, nje ndjenje optimiste qe ne deshirojme t'ua transmetojme klienteve tane permes itinerareve interesante, ambienteve magjepsese dhe udhezuesve profesioniste. Itineraret dhe gjatesite e udhetimeve tona jane fleksibel, duke j'ua bere me te lehte per te personalizuar udhetimin tuaj bazuar ne interesat dhe kohen tuaj.
Me poshte do te gjeni vetem disa shembuj te udhetimeve ne oferte, por ne ju sigurojme se shumë me teper udhetime mund te personalizohen per ju.

Join Us, Love Vas !

 

Hotelet me te mira te momentit

C'do kush do te pyeste pse duhet te rezervojme hotele me Vas Tour?
Vas tour sot operon me mbi 1000 Hotele te larmishme ne te gjithe globin. Ne kete game hotelesh te Vas Tour mund te gjeni: hotele tradicionale, hotele ekonomike, hotele ne oferte ashtu si dhe hotele luksoze etj.  Vemendje te larte marrin nga klientet tane edhe Resortet me hapesirat e tyre gjitheperfshirese. 

Pasi keni gjetur hotelin tuaj te preferuar ne Vas Tour, vas.al eshte nje website i lehte per te rezervuar dhoma të disponueshme dhe pagesa të sigurta në internet me platformat me te mira ne treg. Vas tour ju sugjeron t'ju besoni zgjedhjeve të klientëve tanë me dhjetra komente pozitive që konfirmojnë besimin në www.vas.al. Stafi i Vas Tour, shumëgjuhësh vendas dhe ndërkombëtar do te kujdeset dhe mbështesi nga rezervimi i një produkti me ne derisa të niseni ne udhetim.