Te Rritur(12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Foshnje (0-2 yrs)
Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Foshnje (0-2 yrs)
Kerko
Dhome1
Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Dhome 1
Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)

Shto Dhome |

Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)

Pushime ne Greqi

Hotele ne Greqi

Zgjidhni hotelin tuaj te preferuar per te kaluar pushime te paharrueshme. Vas Tour eshte gjithmone ne dispozicionin tuaj duke ofruar nje game te gjere hotelesh dhe cmimesh.

Rezervo Bileta Sporti

Bileta sporti, formula 1, basketboll, futboll, koncerte, evenimente me Vas Tour.

Plazh ne Greqi

Zgjidhni mes plazheve te Rivieres Greke per te kaluar pushimet tuaja.

Pikat Turistike
 • • Muzeu i Akropolis - Ku ndodhet monumenti antik Pantheon
 • • Epidaurus - Nje nga qyetet me te bukura te Greqise Antike
 • • Olympia - Ku kane lindur Lojrat Olimpike
 • • Delphi - Ikona e bukurive te Greqise
Destinacionet kryesore
 • • Santorini - top destinacioni i cifteve te sapomartuar
 • • Korfuzi - ishulli me i njohur per plazhet e Greqise
 • • Lefkada - ku mund te shijoni pushimet me te bukura
 • • Selaniku - qyteti me panoramik i Greqise
Moti ne Greqi
 • • Periudha me e mire per te vizituar Greqine fillon ne Maj (21°C) dhe vazhdon pergjate Qeshorit (25°C).
 • • Korriku dhe Gushti eshte piku i sezonit me temperatura 30-35°C.
 • • Koha ne ishujt e Jonit eshte rreth 10-15°C me pak se ne Athine.
Kuzhina Tradicionale
 • • Sallata Greke - sallate me domate, kastraveca, ullinj, qepe dhe djath te bardhe
 • • Dolmades - gjethe rrushi te mbushura
 • • Greek Souvlaki - sufllaqe greke
 • • Melopitta – embelsire me mjalt dhe kanelle

Vleresime Turistesh

 • Kjo është hera e dytë që bashkëpunoj me Vas Tour, duke qënë se herën e parë, për pushimet verore në Turqi mbeta shumë e kënaqur. E njetja gjë vlejti edhe për pushimet e kësaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

  Aulona Musta
  - Albania

 • Faleminderit per krijimin e ketij projekti dhe per komunikimin e pergjegjshem qe treguat. Shperoj te kemi bashkepunime te metejshme.

  Kristo Selenica
  - Albania

 • Jemi shume te lumtur per bashkpunimin tone te pare. Urojme te kemi te tilla udhetime te suskseshme edhe ne te ardhmen.

  Arenca
  - Albania

Rreth Vas Tour

Tour Operator që ofron pushime gjatë gjithë vitit. Vas Tour e mbeshtet punën e tij në një staf shumë profesional si dhe me një eksperiencë të konsiderueshme në fushën e shërbimeve. Vas Tour ka në përbërjen e tij, një network të organizuar. Produktin e Vas Tour ju mund ta gjeni në një rrjet të konsiderueshëm në më shumë se 750 agjenci udhëtimi në Austri, Shqipëri, Kosovë, Maqedoni e Meksikë. Vas Tour ofron sherbime jashtë vendit në të gjitha destinacionet e përmendura në broshurë dhe në Web.

Menyrat e Pageses

Telefonate Falas +355