Te Rritur(12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Foshnje (0-2 yrs)
Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Foshnje (0-2 yrs)
Kerko
Dhome1
Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Dhome 1
Te Rritur (12 +yrs)
Femije (2-11 yrs)
Infant (0-2 yrs)

Shto Dhome |

Join Us, Love Vas

Hotele ne te gjithe boten

Zgjidhni hotelin tuaj te preferuar per te kaluar pushime te paharrueshme. Vas Tour eshte gjithmone ne dispozicionin tuaj duke ofruar nje game te gjere hotelesh dhe cmimesh.

Relax ne destinacione plazhi

Zgjidhni mes plazheve te bardha te Palmes, Rivieres Turke, Greqise apo resorteve perrallore te ishujve Maldives e Seychelles per te kaluar pushimet.

Aktivitete Sportive

Ne do te sigurohemi qe ju te merrni bileten tuaj dhe ndiheni te lumtur per te. Misioni yne eshte te jemi te sinqerte, te lire, te besueshem dhe efikas ndersa trajtojme porosine tuaj.

Zhvilluar nga Vas Tour
 • Punojme me pasion qe nga 1994
 • Krijojme pushimet e duhura per cdo individ
 • Guidat me profesionale per te gjitha destinacionet
 • Shume programe unike
Rezervo me Vas Tour
 • Staf i trajnuar dhe i specializuar
 • Nje network i gjere partneresh neper bote
 • 24 ore ne 7 dite ne ndihmen online
 • Siguri me karte krediti
Destinacione dhe paketa
 • Konferenca, Evente, Programe Kulturore
 • Cruise dhe ekskursione neper bote
 • Organizime kongresesh
 • Organizime Sportive
Planifiko pushimin tend
 • Krijo paketen tende me hotel
 • Qytetet me interesante ne programet tona
 • Programe sipas deshires suaj
 • Fleksibel ne cmim dhe cilesi ne sherbim

Vleresime Turistesh

 • Jemi shume te lumtur per bashkepunimin tone te pare. Urojme te kemi te tilla udhetime te suskseshme edhe ne te ardhmen. me shume...

  Arenca
  - Albania

 • Faleminderit per krijimin e ketij projekti dhe per komunikimin e pergjegjshem qe treguat. Shpresoj te kemi bashkepunime te metejshme. me shume...

  Kristo Selenica
  - Albania

 • Jemi shume te lumtur per bashkepunimin tone te pare. Urojme te kemi te tilla udhetime te suskseshme edhe ne te ardhmen. me shume...

  Arenca
  - Albania

Rreth Vas Tour

I pari tour operator shqiptar qe ofron pushime gjate gjithe vitit. Vas Tour e mbeshtet punen e tij ne nje staf shume profesional si dhe me nje eksperience te konsiderueshme ne fushen e sherbimeve. Vas Tour ka ne perberjen e tij, nje network te organizuar. Produktin e Vas Tour ju mund ta gjeni ne nje rrjet te konsiderueshem ne me shume se 550 agjenci udhetimi ne te gjithe Shqiperine si dhe Kosove e Maqedoni. Vas Tour ofron sherbime jashte vendit ne te gjitha destinacionet e permendura ne broshure dhe ne Web.

Menyrat e Pageses

Telefonate Falas +355