Rreth Nesh

Rreth Nesh

Vas Tour

Tour Operator qe ofron pushime gjate te gjithe vitit. Vas Tour e mbeshtet punen e tij ne nje staf shume profesional si dhe me nje eksperience te konsiderueshme ne fushen e sherbimeve.

Organizimi

Vas Tour ka ne perberjen e tij, nje network te organizuar. Produktin e Vas Tour ju mund ta gjeni ne nje rrjet te konsiderueshem ne me shume se 750 agjenci udhetimi ne Austri, Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Meksike. Vas Tour ofron sherbime jashte vendit ne te gjitha destinacionet e permendura ne broshure dhe ne Web si: Budapest, Prage, Beograd, Paris, Marok, Viene, Itali, Spanje, Moske, Shen Petersburg, Brazil, Kualalumpur, Singapore, Tailande, Kine, Kroaci, Mali i Zi, Maqedoni, Slloveni, Egjipt, Dubai, Stamboll, Indi etj.

Sherbimet Tona

Paketa Turistike, Pushime ne Plazh, Charter Antalya, Palma, Egjypt
Pushime Dimerore, Paketa turistike ne resortet dimerore
Pushime Termale / SPA
Pushime me Krociera, Udhetime me Krociera
Organizime sportive per ndeshje futbolli / Aktivitete te Formula 1
Organizim aktivitetesh Incentive per Koorporate
Organizim Seminaresh / Konferenca brenda dhe jashte vendit per te gjithe institucionet
Rezervime Hotelesh ne te gjithe boten
Transferta
Guida profesionale
Makina me Qera
Casino
Sherbime VIP - I gjithe produkti yne eshte i printuar dhe ne kater katallogjet vjetore te Vas Tour

Resortet e Skive

Vas Tour gjate periudhes se dimrit ofron sherbimin e saj ne destinacione te njohura si qendra boterore per ski (Kranjska Gora, Vogel, Maribor, Bursa, Mavrovo si dhe destinacione te tjera si Kolashin ose Zhabjak). Nje nga sherbimet me cilesore te Vas Tour jane udhetimet me anije te ofruara nga Costa Crociera dhe MSC Cruise, operatoret me cilesore dhe te mirenjohur ne zonen e Mesdheut dhe me gjere.

Vleresime Turistesh

 • Kjo eshte hera e dyte qe bashkepunoj me Vas Tour, duke qene se heren e pare, per pushimet e kesaj vere ne Turqi mbeta shume e kenaqur. E njetja gje vlejti edhe per pushimet e kesaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

  Aulona Musta
  - Albania

 • Jemi shume te lumtur per bashkpunimin tone te pare. Urojme te kemi te tilla udhetime te suskseshme edhe ne te ardhmen.

  Arenca
  - Albania

 • Faleminderit per krijimin e ketij projekti dhe per komunikimin e pergjegjshem qe treguat. Shpresoj te kemi bashkepunime te metejshme.

  Kristo Selenica
  - Albania

 • Vas Tour thank you for everything. Really appreciate your professional service.

  Gerti Gegprifti
  - Albania

 • Very good evaluation of the resort we choose and also an excellent service of Vas Tour guide and transfer.

  Doriana Cullhaj
  - Albania

 • We are really happy for cooperating with Vas Tour. Accuracy in all the scheduled programs, and the hotel quality made our vacations pleasant.

  Hysen Varoshi
  - Albania

Hotele ne te gjithe boten

Zgjidhni hotelin tuaj te preferuar per te kaluar pushime te paharrueshme. Vas Tour eshte gjithmone ne dispozicionin tuaj duke ofruar nje game te gjere hotelesh dhe cmimesh.

Relax ne destinacione plazhi

Zgjidhni mes plazheve te bardha te Palmes, Rivieres Turke, Greqise apo resorteve perrallore te ishujve Maldives e Seychelles per te kaluar pushimet.

Aktivitete Sportive

Ne do te sigurohemi qe ju te merrni bileten tuaj dhe ndiheni te lumtur per te. Misjoni yne eshte te jemi te sinqerte, te lire, te besueshem dhe efikas ndersa trajtojme porosine tuaj.

Telefonate Falas +355