Zgjidhni Produktet tona\Video


stamboll
Tour Stamboll
Data e Nisjes: 13.12.2019
Nga 245€-3 Ditë
Avatar
Rome-Firenze-Pisa
Data e Nisjes: 23.12.2019
Nga 395€-4 Ditë
Tour Athine
Tour Athinë
Data e Nisjes: 30.12.2019
Nga 365€-4 Ditë
Avatar
Tour Dubrovnik
Data e Nisjes: 28.11.2019
Nga 99€-3 Ditë
Indonesia
Tour Bali
Data e Nisjes: 4.12.2019
Nga 1575€-8 Ditë
vas tour albania
Tour Vietnam
Data e Nisjes: 25.11.2019
Nga 1950€-10 Ditë
tour USA - VAS TOUR ALBANIA
Tour SHBA
Data e Nisjes: 10.02.2020
Nga 2250€-7 Ditë
tour kine
Tour Kine
Data e Nisjes: 04.03.2020
Nga 1750€-6 Ditë
vas tour albania
Tour Prage
Data e Nisjes: 05.12.2019
Nga 399€-4 Ditë
Milano-Lucerne-Zurich-Konstanz-vas-tour
Milano-Lucerne-Zurich-Konstanz
Data e Nisjes: 23.12.2019
Nga 470€-4 Ditë
vas tour albania
Tour Cote d'Azur
Data e Nisjes: 24.11.2019
Nga 449€-6 Ditë
vas tour albania
Thesaret e Puglias
Data e Nisjes: 27.11.2019
Nga 295€-5 Ditë
vas tour albania
Singapor - Kuala Lumpur - Phuket
Data e Nisjes: 02.03.2020
Nga 2470€-10 Ditë
vas tour albania
Vjeshtë në Bianca
Data e Nisjes: I Perditshëm
Nga 86€-3 Ditë
Avatar
Festa Nëntori Four •
Data e Nisjes: 28.11.2019
Nga 80€-3 Ditë
Avatar
Avala Resort
Data e Nisjes: I Perditshëm
Nga 80€-3 Ditë

Planifiko udhetimin tend


Kerkoni pushimet

Me te preferuarat


SHBA

New York, qyteti që nuk fle kurrë, kryeqyteti kulturor i botës … gjithçka që ju e quani qytetin e New York, efekti në kulturën dhe biznesin mbarëbotëror është e pamohueshme.

Vietnam

Vietnami është një nga vendet më të bukura të Azisë Juglindore, ajo tërheq udhëtarët e panumert në malet e tij të harlisur, qytetet e mrekullueshme dhe plazhet me rërë të artë.

Prage

30 vite me pare Praga ishte nje mister per udhetaret. Ne ditet e sotme po behet nje nga destinacionet me popullore te Europes, duke terhequr me shume se 4 milione vizitore cdo vit.

Sharm el Sheikh

Sharm siç dihet është bërë një nga destinacionet kryesore
turistike të Egjiptit si ne Verë edhe ne Dimër,
në sajë të Resorteve të saj luksoze
edhe plazheve të mrekullueshme

Larmishmeri

Konferenca, Evente, Programe Kulturore, Cruise, Ekskursione.

Fleksibilitet

Programe sipas deshires suaj. Fleksibel ne cmim dhe cilesi ne sherbim.

Destinacione unike

Qytetet me interesante ne programet tona unike. Krijo paketen tende.

Rezervim i Shpejte

Nje rrjet i gjere partneresh neper bote. Siguri me karte krediti.

Suport 24/7

Staf i trajnuar dhe i specializuar. 24 ore ne 7 dite ne ndihmen online.

Nga Vas Tour

Punojme me pasion qe nga 1994. Krijojme pushimet e duhura per cdo individ.

Kerko programin qe deshiron

Happy Travelers

Aresio Aria Ari

Pa dyshim qe jeni me te miret..⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dénes Dankó

This is the best solution if visiting Albania and at the same time they offer the best going abroad. Wish to have partners like VAS all around the globe. Professional.
Thank you!

Vjollca Kida Cela

Jeni teper korrekt. Çmimet fantastike. Komunikimi me guiden tejet i rregullt. Ju falenderoj!

Shega Edi

Great agency with very polite and helpful staff. Very cheap fairs and I really recommend you to visit them.

Eleni B Rustaj

The king of everything… Thnx for everything Vas Tour… I <3 U

Florian Deliallisi

Super Staf! Isha me Vas Tour ne 2016 ne Mukarnas Spa Resort Hotel, ishim 9 persona dhe ja kemi kaluar super. Me Vas Tour pushimet behen me te kendshme 🙂

Elisa Krasniqi

Sherbim shume i mire. Komunikimi me guiden shume korrekt. Big up per Fredin! 🙂

Dorina Reci

Agjensi korrekte dhe me staf profesionist. Nje falenderim i vecante per agjent Fredin, i cili na eshte gjendur prane me devotshmeri te larte dhe profesionalizem!

Xhiliola Bixheku

Organizimi i udhetimit ishte super! Giuda ishte disponibel ne cdo moment! Nje faleminderit i vecante per agjent Fredin! Vas Tour jeni me te miret 🙂 !!!

Hysen Varoshi

Jam mese i kenaqur nga bashkepunimi me Vas Tour. Korrektesia ne orare dhe transferte, si dhe cilesia e hotelit bene qe pushimet tona te ishin mjaft te kendshme.

Doriana Cullhaj

Vleresimi shume i mire si per resortin qe zgjodhem gjithashtu edhe per sherbimin nga Vas Tour si ne transferte ashtu edhe gjate guides.

Gerti Gegprifti

Faleminderit per gjithcka nga VAS Tour. Ju vleresoj per korrektesen dhe profesionalizmin e treguar ne sherbim.

Aulona Musta

Kjo është hera e dytë që bashkëpunoj me Vas Tour, duke qënë se herën e parë, për pushimet verore në Turqi mbeta shumë e kënaqur. E njetja gjë vlejti edhe për pushimet e kësaj here, prandaj rekomandoj Vas Tour.

Kristo Selenica

Faleminderit për krijimin e këtij projekti dhe për komunikimin e përgjegjshëm që treguat. Shpresoj të kemi bashkëpunime të mëtejshme.

Confirmed Tours